The-Water-Diviner-02

Başrolde dünyaca tanınmış olan Russell Crowe‘la birlikte Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’ın rol almış olduğu The Water Diviner’ın ilk kez kamera arkası yayınlandı. Sabırsızlıkla beklenen filmin yayıyayınlanmış olan kamera arkası görüntülerinde yönetmen ve başrol oyuncusu olan Russell Crowe, film hakkında bazı bilgiler paylaşıyor. Çekim sırasında yaşanmış olan olayları anlatan  Crowe, hikayenin ortaya çıkma şeklini anlatıyor.

The-Water-Diviner

Gelibolu’da Anzak, İngiliz, Kanadalı, Fransız ve Türk askerlerinin savaşını anlatan Crowe, çekim öncesi ciddi anlamda kapsamlı bir araştırma yapıldığını söyledi. Türk oyuncularla keyifli dakikalar yaşadığını ifade eden  Crowe, General Hasan rolündeki Yılmaz Erdoğan’ın ve Cemal’i canlandıran Cem Yılmaz’ın mükemmel bir oyunculuk sergilediğini ifade etti. The Water Diviner, Çanakkale Savaşı’nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye’ye gelişini konu alıyor. Haberin devamında filmin kamera arkası görüntülerini izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Twitter alkol yasağı uygulamasını başlattı başlıklı yazımızda alkol, alkol yasağı ve twitter 18 yaş hakkında bilgiler verilmektedir.