Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Stüdyoları, dördüncü modül olan Neverwinter: Tyranny of Dragons’un 14 Ağustos 2014  tarihinde yayınlanacağını duyurdu. Tyranny of Dragons oldukça büyük kitlede ün salmış olan, Wizards of the Coast’un Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar’ı üstüne kurulu.

nw_banner_prezly_20140516_tyrannyofdragons_logo_withoutDnD

Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar’ı seven oyuncular, zorlayıcı ve heyecan verici bir Dungeons & Dragons deneyimi sunmakta olan Neverwinter: Tyranny of Dragons modülü sayesinde karakterleri MMO ve bilgisayar arasında bütünleştirecek.

Neverwinter kısa süre önce üçüncü modülü olan  Neverwinter:Curse of Icewind Dale ile oyuncu kitlesini daha da genişletti ve  2013 Yazı’ndan beri otantik D&D hikaye tarzını devam ettirerek Dungeons & Dragons dünyasında bu kitleyi genişletmeyi sürdürdü.

Neverwinter aksiyon dolu, hızlı ve maceralarla bezenmiş bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehrinde ve diğer komşu şehirlerde maceraları çözüp şehirdeki düşmanlar ile savaşmakta ve bunun yanında şehrin gizemli tarihini çözmektedir. Oyunun en güzel özelliği ise Founder aracı ile kendi hikayenizi yazabilmeniz.

Bir önceki yazımız olan Blizzard StarCraft II hackerlarına dava açıyor başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.