lol

Avea Woops Türkiye resmi ortaklığı ile düzenlenmiş olan  League of Legends 2014 Yaz Mevsimi Finali’nin şampiyonu Dark Passage.ByNoGame oldu.

2014 şampiyonluk ligi mevsim finallerinin sonuncusu , Yaz Mevsimi Finali, 8 Haziran tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapıldı. Tüm finallerde olduğu gibi Yaz Mevsimi Finalinde de, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından resmi sporcu lisansı verilen takım oyuncuları mücadele etti. Şampiyon TT Karşısında 3-0’lık bir galibiyetle Dark Passage oldu.

League of Legends 2014 Yaz Mevsimi Finali’nin çeyrek ve yarı final maçları ilk gün, üçüncülük ve final ise ikinci gün gerçekleştirildi. Pazar günü , Wild Fire ve Atlas takımları arasında yapılan üçüncülük maçıyla başladı. 2-0’lık skorla 3. olan Wild Fire, 5 bin TL’lik ödülün sahibi oldu . Yaz Mevsimi’nin finalinde is ezeli rakip takımlar olan, Team Turquality ve Dark Passage takımları arasında geçti. Nefesleri kesen mücadelenin galibi Dark Passage oldu ve 20.000 TL’lik birincilik ödülü aldı. İkinci olan TT ekibi 10 bin TL kazanırken, ilk 4 takım toplamda 37,500 TL’lik para ödülünün sahibi oldu .Ayrıca Dark Passage Türkiye Büyük Finali’ne katılma hakkı kazandı.

 

Bir önceki yazımız olan Batman Arkham Knight Ertelendi başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.